SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 350 000 €
(6 683 € / m²)
Prodaja
4
2+
202 m²
CALLE CORB, Calvià

spalnica4
površina202 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Located in the sought-after heights of Cas Català, this magnificent apartment with sea views offered by Dils x Lucas Fox benefits from an exceptional ...

Ostalo
Starost oglasa: 19 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

CALLE CORB, Calvià
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lucas Fox Mallorca

Podobni oglasi