SUPA24
849 000 €
(7 075 € / m²)
Prodaja
3
2+
120 m²
Partida Manzanera, Calp

spalnica3
površina120 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment DescriptionDiscover the perfect combination of comfort and style in this charming 3-bedroom, 2-bathroom apartment, located right on the beac...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Partida Manzanera, Calp
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi