SUPA24
279 000 €
(2 214 € / m²)
Prodaja
3
1
126 m²
Partida Manzanera, Calp

spalnica3
površina126 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This renovated apartment is located in the heart of Calpe. Upon entering the apartment, to the left, there is a spacious living room, a kitchen with a...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Partida Manzanera, Calp
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi