SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
710 035 €
(2 630 € / m²)
Prodaja
2
2+
270 m²
Avenida Bulgaria, Calp

spalnica2
površina270 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located in the charming town of Calpe, this residential complex offers a selection of 34 homes including apartments and penthouses. Designed for those...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Avenida Bulgaria, Calp
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi