SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
450 000 €
(4 054 € / m²)
Prodaja
4
1
111 m²
Avenida Rumania, Calp

spalnica4
površina111 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

V krásném Calpe představujeme exkluzivní rezidenční komunitu tvořenou 28 pečlivě navrženými byty a penthousy, které kombinují moderní design, vysoký s...

Neopremljen
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Avenida Rumania, Calp

Infrastruktura in storitve v okolici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Podobni oglasi