SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
995 000 €
(8 024 € / m²)
Prodaja
4
2+
124 m²
Calle Goleta, Calp

spalnica4
površina124 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

New Build Apartments for Sale in Calpe – 200 m from Arenal Beach Prime Coastal Location in the Heart of Calpe Discover an exciting new residential pr...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiVarovanjeNaravna svetlobaTerasa

Ostalo
Starost oglasa: 26 dni
Posodobljeno: 19 dni

Lokacija

Calle Goleta, Calp
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi