SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
899 000 €
(2 783 € / m²)
Prodaja
3
2+
323 m²
Partida Manzanera, Calp

spalnica3
površina323 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

???? Luxury Duplex Penthouse on the Front Line of Levante Beach – Hipocampos Building ???? Built in 2005, this exclusive 10th-floor penthouse offer...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 57 dni

Lokacija

Partida Manzanera, Calp
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi