SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
699 000 €
(7 854 € / m²)
Prodaja
2
2+
89 m²
Avenida Bulgaria, Calp

spalnica2
površina89 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

These luxurious apartments combine modern and functional design with top quality materials. With a privileged location on the Costa Blanca, you will e...

Ostalo
Starost oglasa: 54 dni
Posodobljeno: 25 dni

Lokacija

Avenida Bulgaria, Calp
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi