SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
479 000 €
(8 119 € / m²)
Prodaja
2
2+
59 m²
PARTICULAR CANUTA I, Calp

spalnica2
površina59 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

NEW BUILD APARTMENTS IN CALPE New Build residential complex of aprtments in Calpe. Modern apartments with 2 and 3 bedrooms, 2 bathrooms, open pl...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

PARTICULAR CANUTA I, Calp
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi