SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
413 500 €
(4 544 € / m²)
Prodaja
3
2+
91 m²
Avenida Bulgaria, Calp

spalnica3
površina91 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover this fantastic opportunity to live in a beautiful 3-bedroom apartment in one of the most privileged areas of the city! This spacious and bri...

Ostalo
Starost oglasa: 118 dni
Posodobljeno: 88 dni

Lokacija

Avenida Bulgaria, Calp
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Evolution

Podobni oglasi