SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 620 000 €
(7 714 € / m²)
Prodaja
5
1
210 m²
Avinguda de València, Calp

spalnica5
površina210 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na prodej: prostorný apartmán, který zabírá celé patro známé budovy Porto Azul v Calpe.Velkou atrakcí této nemovitosti je terasa o rozloze 36 m² s nád...

Neopremljen
Starost oglasa: 126 dni
Posodobljeno: 32 dni

Lokacija

Avinguda de València, Calp

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi