Seznam ponudb
15
15
15
263 000 €
(3 985 € / m²)
Prodaja
2
1
66 m²
Avinguda de València, Calp
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
66 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
strong>Apartmán na první linii - pláž La Fossa - Calpe
Tento okouzlující zrekonstruovaný apartmán se nachází v první linii pláže La Fossa, pouhých 20...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Razgled
Po prenovi
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
136 dni
Posodobljeno:
27 dni