SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, po prenovi
106 000 €
(2 409 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Calle Caleros, Cáceres

spalnica2
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This charming apartment is for sale, located in the heart of Cáceres' Old Town (a UNESCO World Heritage City), just steps from the iconic Arco del Cri...

Ostalo
Starost oglasa: 136 dni
Posodobljeno: 60 dni

Lokacija

Calle Caleros, Cáceres
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Ceres

Podobni oglasi