SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
329 900 €
(3 975 € / m²)
Prodaja
3
2+
83 m²
Calle Rambla la, Benijófar

spalnica3
površina83 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This modern and bright ground-floor apartment in Benijófar offers a perfect combination of design, spaciousness, and comfort. With 3 bedrooms, 2 bathr...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Calle Rambla la, Benijófar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi