SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
329 900 €
(4 582 € / m²)
Prodaja
4
1
72 m²
Calle Rambla la, Benijófar

spalnica4
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

V okouzlujícím městečku Benijófar nabízíme novou rezidenci osmnácti pečlivě navržených bytů, které kombinují středomořskou atmosféru s moderním komfor...

Neopremljen
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Calle Rambla la, Benijófar

Infrastruktura in storitve v okolici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Podobni oglasi