SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
410 000 €
(4 659 € / m²)
Prodaja
3
2+
88 m²
Calle Rafael Alberti, Benijófar

spalnica3
površina88 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located in the charming town of Benijófar, this exclusive residential complex offers a selection of 11 properties designed to meet the most demanding ...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Calle Rafael Alberti, Benijófar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi