SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
535 000 €
(6 011 € / m²)
Prodaja
3
2+
89 m²
Avenida de Madrid, Benidorm

spalnica3
površina89 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Ausgezeichnete Wohnung in der 1. Linie des Levante-Strandes mit fantastischem Blick auf das Meer und die Bucht von Benidorm.Das Anwesen verfügt über 3...

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Avenida de Madrid, Benidorm
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mediterranean Properties

Podobni oglasi