SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
690 000 €
(8 734 € / m²)
Prodaja
3
2+
79 m²
Avinguda de Benissa, Benidorm

spalnica3
površina79 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Sea View Apartments Benidorm

2 bedroom - 2 bathroom - Build 80 m2 - Plot 0 m2
NEW CONSTRUCTION RESIDENTIAL IN PLAYA PONIENTE DE BENIDORM !!!

Ostalo
Starost oglasa: 410 dni
Posodobljeno: 85 dni

Lokacija

Avinguda de Benissa, Benidorm
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency | Costa Blanca North

Podobni oglasi