SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
493 000 €
(7 250 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Carril del Siroco, Benalmádena

spalnica3
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Apartmán snů na pláži - Puerto Marina, Benalmádena

Dokážete si představit, že se každé ráno probouzíte s výhledem na moře?

Neopremljen
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Carril del Siroco, Benalmádena

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi