SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 349 000 €
(7 621 € / m²)
Prodaja
3
2+
177 m²
Avenida Retamar, Benalmádena

spalnica3
površina177 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Wir freuen uns, diese elegante Duplex-Wohnung in der prestigeträchtigen Stupa Hills Entwicklung zu präsentieren, neben Reserva del Higueron. Eine einz...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledOpremljenoKuhinjski aparatiNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Avenida Retamar, Benalmádena
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kensington Malaga

Podobni oglasi