SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
797 000 €
(5 860 € / m²)
Prodaja
3
2+
136 m²
Calle Torrequebrada, Benalmádena

spalnica3
površina136 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Everything new, including kitchen, bathrooms, wooden floor in the bedrooms, windows with electric persiana-shutters, etc. Luxury Duplex Penthouse for ...

Ostalo
Starost oglasa: 30 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Calle Torrequebrada, Benalmádena
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi