SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
295 000 €
(3 352 € / m²)
Prodaja
2
1
88 m²
AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena

spalnica2
površina88 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover a unique opportunity to live in one of the most sought-after areas of the Costa del Sol: a charming apartment that combines comfort, location...

Ostalo
Starost oglasa: 37 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi