SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
425 000 €
(2 273 € / m²)
Prodaja
2
2+
187 m²
Calle Torrequebrada, Benalmádena

spalnica2
površina187 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Fantastic apartment in a luxurious complex near the beach – Torrequebrada Discover this spectacular 187 m2 apartment, located in an exclusive complex ...

Ostalo
Starost oglasa: 34 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Calle Torrequebrada, Benalmádena
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi