SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
488 000 €
(3 128 € / m²)
Prodaja
3
2+
156 m²
Calle Torrequebrada, Benalmádena

spalnica3
površina156 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Huge price reduction! Excellent 3/4 Bedroom Duplex Penthouse with Solarium in Torrequebrada, Benalmadena! NOW €488,000! With 2 underground parking spa...

Ostalo
Starost oglasa: 55 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Calle Torrequebrada, Benalmádena
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi