SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
590 000 €
(4 275 € / m²)
Prodaja
2
2+
138 m²
AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena

spalnica2
površina138 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Stunning 2-Bedroom Apartment with Spectacular Sea Views in Pierre Vacances Benalmadena – Originally two 1 bedroom apartments which could easily be con...

Ostalo
Starost oglasa: 54 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi