SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
355 000 €
(3 622 € / m²)
Prodaja
3
2+
98 m²
AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena

spalnica3
površina98 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover this spectacular apartment in one of the most sought-after locations in Benalmádena Pueblo, opposite the iconic Buddhist Stupa. With a south-...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 20 dni

Lokacija

AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi