SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
230 000 €
(4 107 € / m²)
Prodaja
1
1
56 m²
Carril del Siroco, Benalmádena

spalnica1
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Located in the highly sought-after lower part of Torrequebrada, this impeccably maintained one-bedroom apartment offers the perfect blend of Mediterra...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 58 dni

Lokacija

Carril del Siroco, Benalmádena
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Propertybenalmadena

Podobni oglasi