SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
380 000 €
(4 419 € / m²)
Prodaja
3
1
86 m²
Carril del Siroco, Benalmádena

spalnica3
površina86 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Objevte tento úžasný mezonetový penthouse v centru Benalmádeny, ideální pro ty, kteří hledají moderní, světlý a útulný prostor. Tato nemovitost o zast...

Neopremljen
Starost oglasa: 116 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

Carril del Siroco, Benalmádena

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi