SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 870 000 €
(9 257 € / m²)
Prodaja
4
1
202 m²
Carril del Siroco, Benalmádena

spalnica4
površina202 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Luxusní mezonetový penthouse se nachází na nábřeží ve slavném přístavu Puerto Marina. Velmi klidná oblast s veškerou občanskou vybaveností, včetně res...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledNadstropjeLočena kuhinjaTuš kabinaPo prenovi

Neopremljen
Starost oglasa: 150 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

Carril del Siroco, Benalmádena

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi