SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 199 000 €
(6 891 € / m²)
Prodaja
3
2+
174 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spalnica3
površina174 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

The complex offers a luxurious experience and contemporary lifestyle. The strategic location above Marbella’s emblematic Golf Valley and proximity to ...

Ostalo
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lucas Fox Marbella

Podobni oglasi