SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
4 299 000 €
(7 225 € / m²)
Prodaja
3
2+
595 m²
URBANIZACION ALBORADA, Benahavís

spalnica3
površina595 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Dieses moderne 3-Schlafzimmer-Penthouse in Benahavis bietet luxuriöses Wohnen in der Nähe von Golfplätzen und gehobenen Zielen wie Marbella und Puerto...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

URBANIZACION ALBORADA, Benahavís
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Carlingpetri

Podobni oglasi