SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
390 000 €
(2 516 € / m²)
Prodaja
3
2+
155 m²
Benahavís

spalnica3
površina155 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Set within the sought-after Parque Botanico urbanisation, this beautifully renovated duplex penthouse offers a blend of comfort and style. The propert...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Benahavís
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Podobni oglasi