SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
990 000 €
(11 512 € / m²)
Prodaja
2
2+
86 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spalnica2
površina86 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Living in Benahavís means settling into one of the most established residential areas on the Costa del Sol: a safe, peaceful place with direct access ...

Ostalo
Starost oglasa: 23 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lucas Fox Marbella

Podobni oglasi