SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
435 000 €
(4 943 € / m²)
Prodaja
2
2+
88 m²
CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís

spalnica2
površina88 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Modern 2-bedroom, 2-bathroom apartment in the sought-after urbanisation Los Robles de Los Arqueros. Enjoy a spacious west-facing terrace with afternoo...

Ostalo
Starost oglasa: 55 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi