SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 299 000 €
(8 019 € / m²)
Prodaja
3
2+
162 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spalnica3
površina162 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Wonderful 3 Bedroom Ground floor Corner Apartment with Spectacular Mediterranean Views in Real de La Quinta A Haven of Luxury and Tranquility, nestled...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 25 dni

Lokacija

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi