SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
790 000 €
(5 267 € / m²)
Prodaja
3
2+
150 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spalnica3
površina150 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

legant 3-Bedroom Apartment in the Prestigious Los Arrayanes Golf Urbanization, Benahavís We are pleased to present this spacious and bright apartment ...

Ostalo
Starost oglasa: 55 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi