SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
880 000 €
(4 422 € / m²)
Prodaja
3
2+
199 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spalnica3
površina199 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxurious Ground-Floor Apartment in Capanes del Golf – Resort Living within El Higueral Golf course close to Marbella, Benahavis & Estepona Discover t...

Ostalo
Starost oglasa: 60 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi