SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
400 000 €
(3 361 € / m²)
Prodaja
3
2+
119 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spalnica3
površina119 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

***AMAZING OPPORTUNITY*** Exquisite 3 Bed Penthouse Duplex, with incredible views of El Paraíso Golf Course and La Concha. — Priced for a quick sale d...

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 21 dni

Lokacija

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi