SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
470 000 €
(4 017 € / m²)
Prodaja
2
2+
117 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spalnica2
površina117 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Middle Floor Apartment, Benahavís, Costa del Sol. 2 Bedrooms, 2 Bathrooms, Built 0 m2. Setting : Frontline Golf, Close To Shops, Close To Town, Close ...

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 21 dni

Lokacija

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi