SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
790 000 €
(5 163 € / m²)
Prodaja
3
2+
153 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spalnica3
površina153 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exclusive 3 Bedroom Apartment with Panoramic Views Located in an exclusive private community, this 200 m2 built property offers everything you need to...

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 21 dni

Lokacija

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi