SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
895 000 €
(4 475 € / m²)
Prodaja
3
2+
200 m²
CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís

spalnica3
površina200 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A rare chance to buy into the Marbella lifestyle with this purpose built double penthouse frontline to the Los Arqueros golf. This penthouse benefits ...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 25 dni

Lokacija

CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi