SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
489 000 €
(3 327 € / m²)
Prodaja
3
2+
147 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spalnica3
površina147 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

URB. GAZULES DEL SOL a highly sought-after 24-hour secured urbanization, you’ll find this bright and spacious apartment in excellent condition. The co...

Ostalo
Starost oglasa: 52 dni
Posodobljeno: 20 dni

Lokacija

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi