SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 150 000 €
(7 986 € / m²)
Prodaja
3
2+
144 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spalnica3
površina144 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxury 3-Bedroom Penthouse with Spacious Private Solarium – Benahavís Situated in a prime location within Benahavís, this stylish penthouse offers a r...

Ostalo
Starost oglasa: 49 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi