SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
675 000 €
(6 429 € / m²)
Prodaja
3
2+
105 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spalnica3
površina105 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Large, well presented penthouse with three double bedrooms, located in a popular complex, above the La Quinta golf course and a short drive from the a...

Ostalo
Starost oglasa: 54 dni
Posodobljeno: 22 dni

Lokacija

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi