SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 695 000 €
(11 300 € / m²)
Prodaja
3
2+
150 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spalnica3
površina150 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

BYU HILLS LAS COLINAS DE MARBELLA, BENAHAViS A South facing 3-bedroom apartment in the exclusive residences BYU HILLS. Spectacular and panoramic sea- ...

Ostalo
Starost oglasa: 49 dni
Posodobljeno: 19 dni

Lokacija

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi