SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
484 950 €
(5 105 € / m²)
Prodaja
3
1
95 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spalnica3
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Objevte tento světlý a elegantní apartmán se dvěma ložnicemi v prvním patře, který se nachází ve vyhledávané čtvrti Los Pinos v Los Arqueros Golf and ...

Neopremljen
Starost oglasa: 82 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

Calle Pacheca Alta, Benahavís

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi