SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
660 000 €
(6 408 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
103 m²
Benahavís

spalnicaatypical
površina103 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Description of object:
We present a modern three-bedroom penthouse with a total area of 103 m² with an ideal southeast orientation, which combines lig...

Ostalo
Starost oglasa: 76 dni
Posodobljeno: 49 dni

Lokacija

Benahavís
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.

Podobni oglasi