Seznam ponudb
15
15
15
915 000 €
(5 719 € / m²)
Prodaja
4
1
160 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
4
površina
160 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Úchvatný panoramatický výhled na moře a vytříbené bydlení v Marbella Club Hills
Objevte pobřežní bydlení v té nejlepší podobě v této luxusní apartmán...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
122 dni
Posodobljeno:
36 dni