SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
762 000 €
(5 329 € / m²)
Prodaja
4
2+
143 m²
Carrer de Catalònia, Begur

spalnica4
površina143 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Contemporary New-Built Apartments Near Sa Riera Bay in Begur
Perfectly positioned between lush pine forests and the turquoise waters of the Mediterra...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledLočena kuhinjaKuhinjski aparatiNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 243 dni
Posodobljeno: 242 dni

Lokacija

Carrer de Catalònia, Begur
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi