SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
182 000 €
(2 600 € / m²)
Prodaja
2
1
70 m²
Barrio del Ajo, Bareyo

spalnica2
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

DÚPLEX CON ASCENSOR Y PISCINA COMUNITARIA.~~Vivienda de dos plantas en edificio de ladrillo caravista situado en el centro de Ajo, localidad situada e...

Ostalo
Starost oglasa: 47 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Barrio del Ajo, Bareyo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PRADA&ASOCIADOS

Podobni oglasi